Licensed to Harrah High School        HY-TEK's Meet Manager 11/15/2018 09:09 PM
                             11-15-18 - 11/15/2018                             
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harrah High School  'A'                           2:08.00    2:11.33   40  
     1) Catton, Kylie                   2) Fisher, Shelby                 
     3) Memoli, Danielle                4) Grimes, Kylie                  
  2 Westmoore-OK  'A'                                 2:14.62    2:13.28   34  
  3 Choctaw High School  'A'                          2:21.32    2:20.39   32  
     1) Battaglia, Kassidy              2) Simmons, Hannah                
     3) Hightower, Jaiden               4) Oldham, Jenny                  
  4 Harrah High School  'B'                           2:24.69    2:22.88   30  
     1) Mitchell, Laura                 2) Jones, Kailey                  
     3) Chevalier, Cayly                4) Bryant, Randea                 
  5 Westmoore-OK  'B'                                 2:32.43    2:30.00   28  
  6 Moore High School-OK  'A'                         2:32.16    2:41.93   26  
  7 Harrah High School  'C'                                NT    2:42.48   24  
     1) Strobel, Terra                  2) Ruiz, Mia                      
     3) Holfeld, Rachel                 4) Spears, Emily Anne             
 
Event 2  Boys 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harrah High School  'A'                           1:59.64    2:02.12   40  
     1) Story, Gage                     2) Hawkins, Stevie                
     3) David, Seth                     4) Lachance, Dakota               
  2 Moore High School-OK  'A'                         2:08.98    2:05.54   34  
 
Event 3  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wells, Ashley                WMOOR-OK             2:33.00    2:24.97   20  
  2 Harvey, Jessica              Panthers             2:33.00    2:26.33   17  
  3 Schmidt, Destiny             Panthers             2:37.00    2:41.93   16  
  4 Ruiz, Mia                    Panthers             2:44.00    2:42.02   15  
  5 Hileman, Kalee               WMOOR-OK             2:56.93    2:48.05   14  
  6 DeCarlo, Brinley             WMOOR-OK             2:48.81    2:48.22   13  
  7 Black, Leia                  Panthers             2:50.00    2:48.71   12  
  8 Fry, Molly                   Panthers             2:52.00    2:51.44   11  
  9 Battaglia, Kassidy           Yellowjackets        2:50.08    2:54.58    9  
 10 Spears, Emily Anne           Panthers             2:59.00    2:55.87    7  
 
Event 4  Boys 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Adamo, Landon                WMOOR-OK             1:58.45    2:00.61   20  
  2 Story, Gage                  Panthers             2:06.59    2:10.14   17  
  3 Shearer, Kaleb            16 CHICK                2:44.37    2:27.13   16  
  4 Walker, Chase                SMOOR-OK             2:31.53    2:29.68   15  
  5 McCord, Zac                  Panthers             2:33.00    2:34.19   14  
  6 Holfeld, Patrick             Panthers                  NT    2:36.89   13  
  7 Baltzahar, Jesse             Panthers                  NT    2:38.61   12  
  8 Clymer, Owen                 Panthers                  NT    2:40.83   11  
  9 Watson, Reins                Panthers                  NT    2:47.52    9  
 10 Fitzgerald, Jameson          Panthers                  NT    3:10.97    7  
 
Event 5  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Catton, Kylie                Panthers             2:28.00    2:27.42   20  
  2 Grimes, Kylie                Panthers             2:44.00    2:47.97   17  
  3 Jones, Kailey                Panthers             2:59.00    2:53.48   16  
  4 Holfeld, Rachel              Panthers             3:32.00    3:30.75   15  
 
Event 6  Boys 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McClain, Thaddaeus J      17 BYNG-OK              2:24.87    2:24.40   20  
  2 David, Seth                  Panthers             2:24.10    2:30.84   17  
  3 Nell, Liam A              17 ADA-OK               2:46.18    2:38.77   16  
  4 Stevens, Landon              Mhs-OK                    NT    2:41.34   15  
  5 Tusek, Lane L             17 BYNG-OK              2:45.55    2:51.67   14  
 
Event 7  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Catton, Kylie                Panthers               26.30      27.26   20  
  2 Memoli, Danielle             Panthers               29.28      28.60   17  
  3 Bryant, Randea               Panthers               30.13      30.62   16  
  4 Howe, Madison                WMOOR-OK               31.02      30.63   15  
  5 Wells, Brianna               WMOOR-OK               30.68      30.80   14  
  6 Bain, Bailey                 Mhs-OK                 30.75      30.99   13  
  7 Lozano, Alexis               Mhs-OK                 31.19      32.58   12  
  8 Mitchell, Laura              Panthers               33.57      32.95   11  
  9 Mosshammer, Bree             Yellowjackets          32.30      33.06    9  
 10 DeCarlo, Brinley             WMOOR-OK               34.02      34.45    7  
 11 Bell, Lauren                 Panthers               36.47      34.60    6  
 12 Teixeira, Valerie            WMOOR-OK               33.98      34.80    5  
 13 Strobel, Terra               Panthers               37.13      35.74    4  
 14 Mrazik, Sara                 WMOOR-OK               35.84      36.33    3  
 15 Veach, Jennifer           15 CHICK                  40.28      36.35    2  
 16 Howe, Katy                   Yellowjackets          36.98      36.81    1  
 17 Holloway, Isabella           Mhs-OK                 36.45      37.05  
 18 Thompson, Olivia             SMOOR-OK               35.67      37.43  
 19 Norfleet, Emma               WMOOR-OK               36.98      37.60  
 20 Linduff, Aynslee             WMOOR-OK               39.34      37.72  
 21 Cloud, Brylea                WMOOR-OK               36.99      37.84  
 22 Strain, Laila                Mhs-OK                    NT      38.09  
 23 White, Annabelle             WMOOR-OK               38.69      38.79  
 24 Cross, Nicoloe               Mhs-OK                 38.95      38.80  
 25 Degard, Hannah               SMOOR-OK               38.32      38.89  
 26 Johns, Macei                 Panthers               43.24      38.92  
 27 Hensley, Erika               WMOOR-OK               39.48      39.00  
 28 Goodson, Taylor              Panthers               40.11      39.25  
 29 Maxwell, Payschence          Panthers               40.74      39.45  
 30 Soto-Retamoza, Karen         SMOOR-OK               40.50      39.78  
 31 Harrison, Hannah             WMOOR-OK               41.25      39.92  
 32 Jackson Madden, Saquora      WMOOR-OK               41.32      40.17  
 33 Brewer, Savannah             SMOOR-OK               38.34      41.16  
 34 Glenn, Peyton                WMOOR-OK               32.23      41.45  
 35 Vu, Rachel                   WMOOR-OK               40.17      41.75  
 36 Holligsworth, Shaylee        WMOOR-OK               46.15      45.64  
 37 Ng, Tien                     CHICK                  49.66      46.00  
 38 Mathews, Fallen              Panthers               47.22      48.25  
 39 Mosshammer, Rachel           Yellowjackets          49.95      48.83  
 
Event 8  Boys 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hunter, Logan                Mhs-OK                 24.69      25.45   20  
  2 Lachance, Dakota             Panthers               24.97      26.39   17  
  3 Bingham, Jude                Yellowjackets          28.91      29.41   16  
  4 Tofani, Dominic              Mhs-OK                 30.01      29.91   15  
  5 Teel, Brent                  WMOOR-OK               28.09      29.94   14  
  6 Southwell, Logan          14 CHICK                     NT      30.06   13  
  7 Peralta, Alejandro           WMOOR-OK               30.85      30.41   12  
  8 Foster, Damon                Panthers               31.73      30.51   11  
  9 Hensley, Seth                Panthers                  NT      30.68    9  
 10 Belden, Kobe                 CHICK                  33.76      30.71    7  
 11 Crawford, Jake               Mhs-OK                 30.26      31.30    6  
 12 Abraham, Ethan               WMOOR-OK               30.61      31.41    5  
 13 Bartley, Tyrus               SMOOR-OK               31.08      31.43    4  
 14 Story, Mason                 Panthers               32.26      31.73    3  
 15 Easterwood, Khaden           SMOOR-OK               31.14      31.82    2  
 16 Thompson, Easton             SMOOR-OK               32.48      31.93    1  
 17 Lawson, Declan               Mhs-OK                 30.86      32.00  
 18 Ersland, Jacob               Mhs-OK                 30.39      32.09  
 19 Shaw, Joe                    CHICK                  38.56      32.84  
 20 Phillips, Colby              WMOOR-OK                  NT      32.90  
 21 Garcia, Bogan                Panthers               33.78      34.10  
 22 Marlett, Chance              Mhs-OK                    NT      34.35  
 23 Clark, Zain                  Panthers               36.97      36.33  
 24 Bryant, Anthony              Mhs-OK                 34.30      36.78  
 25 Rocha, Daniel                SMOOR-OK               38.36      36.87  
 26 Bowman, Thunder              CHICK                     NT      37.54  
 27 Jackson, Jaidyn              SMOOR-OK               33.92      37.62  
 28 Bright, Neeson               WMOOR-OK               37.89      39.20  
 29 Miller, Mason                WMOOR-OK               37.88      39.63  
 30 Carrillo, Jonah              Mhs-OK                 42.11      43.79  
 31 Hopkins, Caleb               SMOOR-OK               49.08      49.15  
 
Event 9  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Oldham, Jenny                Yellowjackets             NT    1:20.38   20  
  2 Wells, Brianna               WMOOR-OK             1:20.95    1:20.45   17  
  3 Chevalier, Cayly             Panthers             1:32.00    1:24.57   16  
  4 Spears, Emily Anne           Panthers             1:33.00    1:32.86   15  
 
Event 10  Boys 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nell, Liam A              17 ADA-OK               1:10.45    1:09.96   20  
  2 deGaston, Matthew            Yellowjackets        1:18.18    1:17.46   17  
  3 Tusek, Lane L             17 BYNG-OK                   NT    1:17.61   16  
  4 Bingham, Jude                Yellowjackets        1:17.67    1:18.22   15  
  5 Tofani, Dominic              Mhs-OK               1:18.37    1:22.50   14  
  6 Watson, Reins                Panthers                  NT    1:26.59   13  
  7 Gray, Sebastian              Panthers             1:30.84    1:32.56   12  
 
Event 11  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mattis, Marie                WMOOR-OK             1:04.33    1:03.75   20  
  2 Abraham, Elise               WMOOR-OK             1:03.95    1:05.83   17  
  3 Grimes, Kylie                Panthers             1:06.00    1:06.51   16  
  4 Fisher, Shelby               Panthers             1:13.00    1:09.25   15  
  5 Harvey, Jessica              Panthers             1:05.00    1:09.27   14  
  6 Schmidt, Destiny             Panthers             1:09.00    1:11.25   13  
  7 Simmons, Hannah              Yellowjackets             NT    1:14.59   12  
  8 Glenn, Peyton                WMOOR-OK             1:17.70    1:14.70   11  
  9 Sharitz, Cassidy             WMOOR-OK             1:14.31    1:16.22    9  
 10 Teixeira, Valerie            WMOOR-OK             1:20.06    1:18.93    7  
 11 Hileman, Kalee               WMOOR-OK                  NT    1:19.19    6  
 12 Howe, Katy                   Yellowjackets        1:36.00    1:20.78    5  
 13 Thompson, Olivia             SMOOR-OK             1:26.07    1:24.40    4  
 14 Goodson, Taylor              Panthers             1:29.00    1:25.31    3  
 15 Bell, Lauren                 Panthers             1:25.00    1:26.89    2  
 16 Cloud, Brylea                WMOOR-OK                  NT    1:28.25    0.5
 16 Degard, Hannah               SMOOR-OK             1:31.06    1:28.25    0.5
 18 Linduff, Aynslee             WMOOR-OK                  NT    1:28.44  
 19 Hensley, Erika               WMOOR-OK             1:30.34    1:30.61  
 20 White, Annabelle             WMOOR-OK             1:29.61    1:31.83  
 21 Johns, Macei                 Panthers             1:30.00    1:32.07  
 22 Jackson Madden, Saquora      WMOOR-OK             1:43.07    1:32.32  
 23 Maxwell, Payschence          Panthers             1:34.00    1:32.62  
 24 Zilajeva, Viktorija          WMOOR-OK                  NT    1:34.21  
 25 Soto-Retamoza, Karen         SMOOR-OK             1:35.98    1:34.35  
 26 Vu, Rachel                   WMOOR-OK             1:36.25    1:35.65  
 27 Brewer, Savannah             SMOOR-OK             1:32.45    1:36.16  
 28 Holligsworth, Shaylee        WMOOR-OK             1:51.11    1:44.30  
 29 Mosshammer, Rachel           Yellowjackets        1:50.00    1:45.10  
 30 Harrison, Hannah             WMOOR-OK             1:53.25    1:45.89  
 
Event 12  Boys 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hunter, Logan                Mhs-OK                 54.88      55.77   20  
  2 Lachance, Dakota             Panthers               55.90      58.12   17  
  3 Phan, Alan                   Mhs-OK               1:02.00    1:04.53   16  
  4 Berry, Conner C           15 ADA-OK               1:04.75    1:04.99   15  
  5 Teel, Brent                  WMOOR-OK             1:07.69    1:10.73   14  
  6 Hawkins, Stevie              Panthers             1:11.63    1:11.44   13  
  7 Southwell, Logan          14 CHICK                     NT    1:11.97   12  
  8 Bartley, Tyrus               SMOOR-OK                  NT    1:12.97   11  
  9 Story, Mason                 Panthers             1:15.10    1:13.03    9  
 10 Peralta, Alejandro           WMOOR-OK             1:12.64    1:13.36    7  
 11 Crawford, Jake               Mhs-OK               1:15.98    1:13.88    6  
 12 Thompson, Easton             SMOOR-OK             1:19.20    1:14.55    5  
 13 Ersland, Jacob               Mhs-OK               1:16.00    1:17.10    4  
 14 Phillips, Colby              WMOOR-OK                  NT    1:17.79    3  
 15 Belden, Kobe                 CHICK                1:28.20    1:19.15    2  
 16 Clark, Zain                  Panthers             1:29.50    1:21.72    1  
 17 Shaw, Joe                    CHICK                1:34.55    1:22.96  
 18 Garcia, Bogan                Panthers             1:37.13    1:23.29  
 19 Marlett, Chance              Mhs-OK                    NT    1:24.29  
 20 Miller, Mason                WMOOR-OK             1:34.73    1:24.60  
 21 Jackson, Jaidyn              SMOOR-OK             1:21.56    1:25.63  
 22 Bright, Neeson               WMOOR-OK             1:25.95    1:27.28  
 23 Rocha, Daniel                SMOOR-OK                  NT    1:40.32  
 24 Hopkins, Caleb               SMOOR-OK             1:56.65    1:58.32  
 
Event 13  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Memoli, Danielle             Panthers             6:18.00    6:25.27   20  
  2 Bryant, Randea               Panthers             6:45.00    6:45.91   17  
  3 Lozano, Alexis               Mhs-OK               7:13.56    7:18.75   16  
  4 Black, Leia                  Panthers             7:32.00    7:36.35   15  
 
Event 14  Boys 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Adamo, Landon                WMOOR-OK             5:34.95    5:34.32   20  
  2 David, Seth                  Panthers                  NT    6:21.71   17  
  3 McCord, Zac                  Panthers             6:54.22    7:03.18   16  
  4 Holfeld, Patrick             Panthers                  NT    7:31.11   15  
 
Event 15  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harrah High School  'A'                           1:59.00    2:03.30   40  
     1) Fisher, Shelby                  2) Schmidt, Destiny               
     3) Bryant, Randea                  4) Harvey, Jessica                
  2 Choctaw High School  'A'                          2:04.82    2:05.92   34  
     1) Simmons, Hannah                 2) Battaglia, Kassidy             
     3) Hightower, Jaiden               4) Oldham, Jenny                  
  3 Harrah High School  'B'                           2:13.01    2:09.26   32  
     1) Jones, Kailey                   2) Spears, Emily Anne             
     3) Fry, Molly                      4) Mitchell, Laura                
  4 Westmoore-OK  'A'                                 2:13.84    2:16.05   30  
  5 Moore High School-OK  'A'                         2:32.56    2:17.73   28  
  6 Harrah High School  'C'                                NT    2:24.65   26  
     1) Ruiz, Mia                       2) Strobel, Terra                 
     3) Holfeld, Rachel                 4) Bell, Lauren                   
  7 Westmoore-OK  'B'                                 2:31.73    2:31.88   24  
  8 Southmoore-OK  'A'                                2:33.79    2:37.54   20  
  8 Westmoore-OK  'C'                                 2:51.61    2:37.54   20  
 10 Harrah High School  'D'                                NT    2:49.35   14  
     1) Maxwell, Payschence             2) Mathews, Fallen                
     3) Johns, Macei                    4) Goodson, Taylor                
 
Event 16  Boys 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moore High School-OK  'A'                         1:56.23    1:50.89   40  
  2 Westmoore-OK  'A'                                 1:55.31    1:54.84   34  
  3 Southmoore-OK  'A'                                2:11.32    2:01.14   32  
  4 Chickasha High School  'A'                             NT    2:05.61   30  
     1) Southwell, Logan 14             2) Shaw, Joe                      
     3) Belden, Kobe                    4) Shearer, Kaleb 16              
  5 Harrah High School  'A'                           2:02.09    2:06.70   28  
     1) Baltzahar, Jesse                2) Clymer, Owen                   
     3) Holfeld, Patrick                4) McCord, Zac                    
  6 Harrah High School  'C'                                NT    2:07.11   26  
     1) Clark, Zain                     2) Foster, Damon                  
     3) Story, Mason                    4) Hensley, Seth                  
  7 Harrah High School  'B'                           2:12.85    2:13.21   24  
     1) Fitzgerald, Jameson             2) Garcia, Bogan                  
     3) Watson, Reins                   4) Hawkins, Stevie                
  8 Moore High School-OK  'B'                         2:26.98    2:22.36   22  
 
Event 17  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mattis, Marie                WMOOR-OK             1:14.28    1:12.34   20  
  2 Abraham, Elise               WMOOR-OK             1:13.01    1:12.83   17  
  3 Howe, Madison                WMOOR-OK             1:15.92    1:18.59   16  
  4 Hightower, Jaiden            Yellowjackets        1:22.00    1:21.80   15  
  5 Mitchell, Laura              Panthers             1:22.00    1:22.46   14  
  6 Chevalier, Cayly             Panthers             1:25.00    1:22.81   13  
  7 Veach, Jennifer           15 CHICK                1:37.95    1:37.53   12  
  8 Holfeld, Rachel              Panthers             1:45.00    1:41.86   11  
  9 Holloway, Isabella           Mhs-OK               1:44.46    1:45.53    9  
 10 Mathews, Fallen              Panthers                  NT    2:04.25    7  
 
Event 18  Boys 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Story, Gage                  Panthers             1:02.64    1:03.82   20  
  2 deGaston, Matthew            Yellowjackets        1:14.73    1:13.94   17  
  3 Lawson, Declan               Mhs-OK               1:17.28    1:18.31   16  
  4 Walker, Chase                SMOOR-OK             1:30.00    1:19.33   15  
  5 Clymer, Owen                 Panthers             1:23.11    1:22.47   14  
  6 Gray, Sebastian              Panthers             1:23.72    1:28.92   13  
  7 Foster, Damon                Panthers                  NT    1:34.97   12  
 
Event 19  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wells, Ashley                WMOOR-OK             1:23.23    1:25.62   20  
  2 Fisher, Shelby               Panthers             1:26.00    1:26.14   17  
  3 Simmons, Hannah              Yellowjackets             NT    1:29.69   16  
  4 Jones, Kailey                Panthers             1:30.00    1:31.73   15  
  5 Bain, Bailey                 Mhs-OK               1:26.06    1:33.53   14  
  6 Sharitz, Cassidy             WMOOR-OK             1:35.17    1:34.42   13  
  7 Mosshammer, Bree             Yellowjackets             NT    1:35.02   12  
  8 Ruiz, Mia                    Panthers             1:37.00    1:35.56   11  
  9 Fry, Molly                   Panthers             1:36.00    1:37.96    9  
 10 Strobel, Terra               Panthers                  NT    1:44.56    7  
 11 Norfleet, Emma               WMOOR-OK                  NT    1:49.19    6  
 12 Zilajeva, Viktorija          WMOOR-OK             1:46.87    1:50.62    5  
 13 Mrazik, Sara                 WMOOR-OK             1:50.83    1:53.18    4  
 14 Ng, Tien                     CHICK                2:29.60    2:20.75    3  
 
Event 20  Boys 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McClain, Thaddaeus J      17 BYNG-OK              1:11.03    1:12.36   20  
  2 Phan, Alan                   Mhs-OK               1:18.21    1:17.95   17  
  3 Stevens, Landon              Mhs-OK                    NT    1:22.11   16  
  4 Berry, Conner C           15 ADA-OK               1:23.78    1:22.74   15  
  5 Hawkins, Stevie              Panthers             1:20.13    1:23.73   14  
  6 Shearer, Kaleb            16 CHICK                1:36.34    1:25.21   13  
  7 Baltzahar, Jesse             Panthers             1:24.26    1:25.77   12  
  8 Abraham, Ethan               WMOOR-OK             1:28.08    1:27.05   11  
  9 Hensley, Seth                Panthers                  NT    1:33.08    9  
 
Event 21  Girls 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harrah High School  'A'                           4:16.92    4:24.76   40  
     1) Catton, Kylie                   2) Grimes, Kylie                  
     3) Memoli, Danielle                4) Harvey, Jessica                
  2 Westmoore-OK  'A'                                 4:25.94    4:30.08   34  
  3 Choctaw High School  'A'                               NT    4:46.76   32  
     1) Battaglia, Kassidy              2) Mosshammer, Bree               
     3) Hightower, Jaiden               4) Oldham, Jenny                  
  4 Westmoore-OK  'C'                                      NT    4:57.82   30  
  5 Harrah High School  'B'                           4:52.00    5:06.62   28  
     1) Black, Leia                     2) Chevalier, Cayly               
     3) Strobel, Terra                  4) Schmidt, Destiny               
  6 Westmoore-OK  'B'                                 5:53.45    5:29.38   26  
  7 Harrah High School  'C'                                NT    5:54.35   24  
     1) Maxwell, Payschence             2) Goodson, Taylor                
     3) Johns, Macei                    4) Fry, Molly                     
 
Event 22  Boys 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harrah High School  'A'                           3:57.18    4:01.69   40  
     1) Lachance, Dakota                2) Clymer, Owen                   
     3) Story, Gage                     4) David, Seth                    
  2 Westmoore-OK  'A'                                 4:35.92    4:34.95   34  
  3 Harrah High School  'B'                           4:42.39    4:54.31   32  
     1) Baltzahar, Jesse                2) Gray, Sebastian                
     3) Foster, Damon                   4) McCord, Zac                    
 
                    Combined Team Scores - Through Event 22                    
 
  1. Harrah High School                 1305   2. Westmoore                         679.5
  3. Moore High School                   379   4. Choctaw High School                 262
  5. Chickasha High School               110   6. Southmoore                        109.5
  7. Byng High School                     70   8. Ada High School                      66
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 22                    
 
  1. Harrah High School                  768   2. Westmoore                         505.5
  3. Choctaw High School                 197   4. Moore High School                   118
  5. Southmoore                         24.5   6. Chickasha High School                17
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 22                     
 
  1. Harrah High School                  537   2. Moore High School                   261
  3. Westmoore                           174   4. Chickasha High School                93
  5. Southmoore                           85   6. Byng High School                     70
  7. Ada High School                      66   8. Choctaw High School                  65